Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Čokoládové koule 7ks modro bílo stříbrné

Sada čokoládových koulí v barvách modrá, bílá a stříbrná. Balení 7 ks.

Skladem 5 ks
U vás zítra 30.9.2026

244 Kč
180.7 Kč / 100g
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 866 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
jaruskacabova
★ ★ ★ ★ ★
Soňa Jiránková
★ ★ ★ ★ ★
+ Vše krásné udělané, připravené

V balíčku najdete efektní jedlé dekorace v podobě koulí z kvalitní čokolády. Jsou zajímavým prvkem cukrářské výzdoby. Perfektní pro zdobení dortů a dalšího pečiva, ale i zmrzlin a zmrzlinových dezertů. Ozdobné koule odlišuje dokonalost jejich kulatého tvaru, bez viditelných spojů a vysoká odolnost. Celá tato dekorace působí mimořádně elegantně a dodává styl nejnáročnějším cukrářským výtvorům. Náš sortiment zahrnuje různé barvy, takže koule snadno přizpůsobíte danému večírku nebo jiné stolní dekoraci. Čokoládové ozdoby jsou vyráběny s důrazem na estetickou úpravu. Chutnají a vypadají skvěle na dortech podávaných například k narozeninám, svatbám, na akcích typu babyshower a dalších. Podmínky skladování: skladujte na tmavém místě při teplotě (18 ± 3%) a relativní vlhkosti ne vyšší než 75%. Rozměry: 3x malé - 3 cm, 3x Střední - 4 cm, 1x Velká - 6cm.

Hmotnost

Balení obsahuje: 135 g

Složení produktu

moučkový cukr, stearin (palmový tuk), sušená syrovátka, sójový lecitin E322, E476, aroma vanilka a smetana, potravinářské barvivo: E170,E124. Barviva (E102, E110, E124, E122), která mohou mít škodlivý vliv na činnost a pozornost dětí. Může obsahovat stopy lepku.

Alergeny mléko, sója, lepek

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1465 kJ
Energetická hodnota kcal 350 kcal
Tuky 2 g
Sacharidy 83 g
Vláknina 0 g

Země původu

Ukrajina

Další informace

Barva modrá / bílá / stříbrná
Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametry

Kategorie: Čokoládové koule
Ledové království
Čokoládové zdobení
Výrobce I LOVE CAKES
EAN 4823116709546
Kód produktu 495kd

Recenze

100 %
Nádherné.
Krásné a kvalitní.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Frozen

Vynikající marcipán 1:5 Aqua Blue 250g

Marcipán modré barvy z kvalitních surovin pro zdobení dortů a cukrářských dezertů. 250 g v balení.

123 Kč
49.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota sada modrých hmot 5x100g

Sada potahovacích hmot v modrém provedení. 5 x 100 g.

237 Kč
47.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Sada svíček jednorožeč, 15ks

Sada svíček s motivem jednorožce. V balení 15 ks.

71 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Zdobení ledová královna 90g 0602

Před vámi leží kouzelná krajina pokrytá sněhem a ledem, která vás zve na dobrodružství.

214 Kč
237.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská modrá 80g


108 Kč
135 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Konfety na párty sněhové vločky 14g

Barevné konfety ve tvaru sněhových vloček ozdobí každou párty. V balení 14 g.

49 Kč

Skladem > 5 ks